Rab-72069 - Fowly
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Roztomilé detské svietidlá so vzorom vtáčika. Krásny doplnok do detskej izby. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 800 mm |
| Priemer | 280 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
