Rab-71278 - Fowly
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Roztomilé detské svietidlá so vzorom vtáčika. Krásny doplnok do detskej izby. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
