Rab-74218 - Smurfy
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Štýlové lampičky vyrobené z keramiky a textilu. Keramická základňa je v štýle postavičky, klobúk tienidla je v imitácii kože z ovce. Skvele sa hodí do moderných interiérov aj detských či študentských izieb. |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
