Smurfy - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Štýlové lampičky vyrobené z keramiky a textilu. Keramická základňa je v štýle postavičky, klobúk tienidla je v imitácii kože z ovce. Skvele sa hodí do moderných interiérov aj detských či študentských izieb. |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-74215 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 45 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-74216 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-74218 detail výrobku
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
