Idd-ID-6201-01 - Oprawa wisząca 6xE27 PALLE Black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Závěsná lampa PALLE 6xE27 černá | |
| Barva pouzdra | BLACK |
| Barva odstínu | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 220-240 V Hz AC |
| Elektrický výkon max. | max. 10W LED - bez žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Konektor žárovky | E27 |
| Materiál rámu | práškově lakovaný kov |
| Montáž | dvě zástrčky do zdi |
| Rozměry lampy | Nastavitelná výška 350-950 mm, délka 900 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
59,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
