Oprawa wisząca 6xE27 PALLE Gold - Kuchynské svietidlá
Idd-ID-6201-03 detail výrobku
| Závěsná lampa PALLE 6xE27 zlatá | |
| Materiál | sklo |
| Barva pouzdra | Zlato |
| Barva odstínu | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 220-240 V Hz AC |
| Elektrický výkon max. | max. 10W LED - bez žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Konektor žárovky | E27 |
| Materiál rámu | práškově lakovaný a metalizovaný kov |
| Montáž | dvě zástrčky do zdi |
| Rozměry lampy | Nastavitelná výška 350-950 mm, délka 900 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 334 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
43,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
