Idd-ID-4701 - Plafon LED HOUSTON 24W 4000K czarny
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 24 W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K NW |
| Světelný tok | 2160 lm |
| Index podání barev | Ra>85 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Zdroj světla | Integrovaný modul LED. |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 (pro vnitřní použití) |
| Rozměry | průměr - 300 mm; výška - 50 mm |
| Maximální provozní teplota | 35 °C |
| MATERIÁL | Ocel/polykarbonát |
| Stínidlo | Mléko |
| Pracovní doba | 35 000 hodin |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 670 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
23,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
