Plafon LED HOUSTON 60W 4000K czarny - LED svietidlá
Idd-ID-4704 detail výrobku
| LED Plafond HOUSTON 60W 4000K černý | |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 60 W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K NW |
| Světelný tok | 5400 lm |
| Index podání barev | Ra>85 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Zdroj světla | Integrovaný modul LED. |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 (pro vnitřní použití) |
| Rozměry | průměr - 600 mm; výška - 50 mm |
| Maximální provozní teplota | 35 °C |
| MATERIÁL | Ocel/polykarbonát |
| Stínidlo | Mléko |
| Pracovní doba | 35 000 hodin |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
78,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
