Mil-389167 - MAGNETICKÁ STOPA 7W VEDLA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,24 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| VÝŠKA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VOLTAGE | 48V |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 630lm |
| POWER | 7W LED |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 58 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
