MAGNETICKÁ STOPA 7W VEDLA - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389167 detail výrobku
| Moderní magnetické kolejnicové systémy 10 mm. Chcete mít úplnou kontrolu nad osvětlením ve svém domě nebo kanceláři? Pak byly námi nabízené kolejnicové systémy vytvořeny s ohledem na vás! Toto moderní řešení osvětlení vám umožní flexibilně přizpůsobit osvětlení vašim potřebám. Díky našim moderním osvětlovacím kolejnicovým systémům Magnetic Track 10 mm. vytvoříte jedinečný design místnosti a zajistíte optimální osvětlení každé místnosti. Systém se skládá z kovové lišty, na kterou snadno připevníte různé typy svítidel, a také z regulátoru intenzity světla. Kolejnicové systémy Moderní kolejnicové systémy pro osvětlení Magnetic Track 10 mm. budou dobře fungovat v obývacím pokoji, stejně jako v ložnici, kuchyni nebo dokonce v kanceláři. Černá svítidla dokonale ladí s moderními interiéry. Zejména skvěle doplní podkrovní prostory. Skvěle bude vypadat také v interiérech s dřevěnými akcenty. Naše systémy lišt na lampy se snadno montují a demontují, což vám umožní rychle změnit uspořádání místnosti. Objevte celou řadu kolejnicových svítidel Moderní 10mm magnetické kolejnicové systémy svítidel. ! V naší nabídce najdete různé typy svítidel, které můžete použít v kolejnicovém systému. Nabízíme nástěnná svítidla, bodová svítidla, plafony a závěsná svítidla. Každý z těchto typů svítidel má jinou funkčnost, takže můžete dosáhnout různých světelných efektů. Jednotnost designu různých modelů svítidel vám umožní vybrat si osvětlení pro každou místnost ve vaší domácnosti a zároveň zachovat jednotný styl. Sbírka moderních magnetických kolejnicových systémů 10 mm pro lampy. se skládá nejen z různých typů svítidel, ale také z: lišt pro povrchovou a zápustnou montáž, rohů pro povrchovou a zápustnou montáž, vypínačů a napájecích zdrojů. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,24 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| VÝŠKA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VOLTAGE | 48V |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 630lm |
| POWER | 7W LED |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 58 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
