Rab-77107 - Tarpa
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Vonkajšie svietidlá industriálneho štýlu, to sú svietidlá Tarpa. Sú vyrobené z kovu v elegantnej čiernej farbe s mrežovým čiernym kovovým tienidlom, doplneným o plastový valcovitý chránič žiarovky v transparentnej farbe. Možno osadiť chytrou LED žiarovkou a pomocou aplikácie v smartfóne žiarovky stmievať alebo meniť teplotu a farbu svietenia. S klasickým závitom E27. |
|
| Farba | čierna / transparentná |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 740 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
37,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
