Tarpa - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Vonkajšie svietidlá industriálneho štýlu, to sú svietidlá Tarpa. Sú vyrobené z kovu v elegantnej čiernej farbe s mrežovým čiernym kovovým tienidlom, doplneným o plastový valcovitý chránič žiarovky v transparentnej farbe. Možno osadiť chytrou LED žiarovkou a pomocou aplikácie v smartfóne žiarovky stmievať alebo meniť teplotu a farbu svietenia. S klasickým závitom E27. |
|
| Farba | čierna / transparentná |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-77106 detail výrobku
| výkon | max 1x40 W |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
37,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-77107 detail výrobku
| výkon | max 1x40 W |
| Výška | 740 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
37,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-77108 detail výrobku
| výkon | max 1x40 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
50,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
