Mil-380695 - Nástěnné svítidlo MILANO 2xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| ŠÍŘKA (mm) | 170 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,1 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 22 |
| Hloubka (mm) | 230 mm |
| NOVINKY | 25 |
| POWER | 2xE14 max 40W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 28 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
103,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 115,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
