Stropní svítidlo MILANO fi 75cm 12xE14 - Krištáľové svietidlá
Mil-380692 detail výrobku
| Stropní svítidlo MILANO je skutečnou ikonou stylu, která do interiéru vnáší luxus a eleganci. Jeho působivý design inspirovaný klasickými lustry s nádechem moderny z něj činí ideální volbu pro prostory, které vyžadují sofistikované osvětlení. Díky své víceúrovňové konstrukci, v níž křišťálové prvky krásně odrážejí a rozptylují světlo, vytváří svítidlo velkolepý vizuální efekt a dodává interiéru jiskru a hloubku. Lampa MILANO je ideální do obývacích pokojů, jídelen, elegantních sálů nebo komerčních prostor, jako jsou hotely a restaurace, kde upoutá pozornost a dodá interiéru prestižní charakter. Její zlatá povrchová úprava dodává elegantní a exkluzivní nádech a podtrhuje jedinečnost každého interiéru. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 12 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 12,5 kg |
| POWER | 12xE14 max. 40W LED |
| HRUBÁ HMOTNOST | 15 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NOVINKY | 25 |
| Hloubka (mm) | 750 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 750 mm |
| Hloubka balení (cm) | 82 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 82 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
594,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 661,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 661,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
