Mil-380692 - Stropní svítidlo MILANO fi 75cm 12xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 12 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 12,5 kg |
| POWER | 12xE14 max. 40W LED |
| HRUBÁ HMOTNOST | 15 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NOVINKY | 25 |
| Hloubka (mm) | 750 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 750 mm |
| Hloubka balení (cm) | 82 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 82 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
594,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 661,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 661,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
