Mil-380686 - Stropní svítidlo MILANO fi 45cm 6xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17 |
| NOVINKY | 25 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 4,4 kg |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 5,5 kg |
| Hloubka balení (cm) | 51 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 6 |
| POWER | 6xE14 max. 40W LED |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
248,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 276,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
