Mil-379882 - Led panel 40W 4000K podsvícený 120x30
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| ROZMĚRY MONTÁŽNÍHO OTVORU (mm) | 1192x292mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1195 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 122 |
| HMOTNOST BALENÍ | 14 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,2 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,4 kg |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 295 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3.5 |
| VÝŠKA (mm) | 30 mm |
| Hloubka balení (cm) | 32 |
| POWER | 40W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 4800lm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000h |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
20,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
