LED panel 48W 4000K Slim 60x60 - LED svietidlá
Mil-378838 detail výrobku
| Panel LED SLIM je univerzální, vysoce kvalitní světlo LED je energeticky úsporné a odolné, ale to není vše. Díky svému uhlazenému tvaru a tenkému profilu je ideální do kanceláře, domácnosti nebo komerčních prostor. Jeho pokročilá technologie poskytuje extrémně jasné světlo. Panel lze namontovat na povrch, k čemuž potřebujeme rámeček: EKP6196 nebo EKP9131, pod omítku, k čemuž potřebujeme držáky: EKP2721, a v modulárním podhledu. Na výrobek se vztahuje tříletá záruka. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 10 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,7 KG |
| ÚHEL SVĚTLA | 110° |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,15 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,35 kg |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| POWER | 48W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 5.0000 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 5760 lm |
| ROZMĚRY MONTÁŽNÍHO OTVORU (mm) | 587x587mm |
| Hloubka (mm) | 595 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 595 mm |
| Hloubka balení (cm) | 61 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plast + hliník + kov |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
29,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
