Mil-379828 - Led pásek Batten 48W 150cm 5200lm 4000K IP65
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,285 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,3 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 10 |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.7 |
| VÝŠKA (mm) | 35 mm |
| POWER | 48W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 5200lm |
| Hloubka (mm) | 52 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,1 kg |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
9,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
