Led pásek Batten 36W 120cm 3850lm 4000K IP65 - Pivničné, garáž
Mil-379825 detail výrobku
| Osvětlete svou dílnu nebo úložný prostor jedinečným způsobem pomocí led pásků Batten! Lišty Batten jsou k dispozici ve třech variantách: 18W/60cm (1850lm), 36W/120cm (3850lm) a 48W/150cm (5200lm), které poskytují optimální osvětlení pro vaše potřeby. Díky úhlu osvětlení 150° a barvě světla 4000K zaručují naše pásky Led Batten rovnoměrné a jasné osvětlení, ideální pro garáž, sklad nebo výrobní prostory. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a mají krytí IP65 - lišty jsou odolné vůči okolním podmínkám a jsou navrženy tak, aby byly trvanlivé a spolehlivé. Dopřejte své dílně nebo skladovacímu prostoru nový lesk s lištami Batten Led! Ideální řešení pro ty, kteří chtějí zajistit efektivní a energeticky úsporné osvětlení pracovních prostor. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,244 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 10 |
| ŠÍŘKA (mm) | 1200 mm |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.7 |
| VÝŠKA (mm) | 35 mm |
| POWER | 36W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3850lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| Hloubka (mm) | 52 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
7,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
