Mil-379081 - Nástěnná lampa BEST GOLD 1xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| ŠÍŘKA (mm) | 125 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 13 |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| POWER | 1xE14 max. 40W |
| NOVINKY | 24 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 85 mm |
| Hloubka (mm) | 90 mm |
| LAMP FAMILY | NEJLEPŠÍ |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Při doručování |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
10,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
