Mil-379072 - Stropní svítidlo BEST BLACK 2xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,9 kg |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| VÝŠKA (mm) | 155 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| NOVINKY | 24 |
| POWER | 2xE14 max. 40W |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 32 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 85 mm |
| Hloubka (mm) | 90 mm |
| LAMP FAMILY | NEJLEPŠÍ |
| barva | BLACK |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + SKLO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Karton/fólie |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
19,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
