Mil-378955 - LED Batten pásek 27W 90cm 4000K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,185 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,21 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 0,74 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| POWER | 27W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2850 orava / 3350 spring |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 90 |
| VÝŠKA (mm) | 900 mm |
| NOVINKY | NOVINKOVÝ BANNER |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladom 3 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
6,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
