LED lišta 36W 120cm 4000K - černá - Pivničné, garáž
Mil-379795 detail výrobku
| Lineární světla Batten LED jsou produktem polské společnosti EKO-LIGHT. Jedná se o funkční a snadno instalovatelné osvětlení, které lze použít v garážích, technických místnostech, průmyslových halách. Tento typ svítidla funguje perfektně za všech podmínek. Pásek má široký úhel svícení, díky čemuž je vhodný pro instalaci na mnoha místech. Výkon LED pásků je 18/27/36 W, což umožňuje bez problémů osvětlit prakticky jakýkoli povrch. Materiál lišty je kov a PC plast. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,308 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,338 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 120 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝŠKA (mm) | 1200 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| POWER | 36W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3200lm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,9 kg |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladom 3 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
8 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
