Mil-378184 - GIRLANDA 15 METRŮ BÍLÁ (bez žárovek)
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 15 |
| Délka (mm) | 15 m |
| POWER | 150 W MAX |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 19 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,50 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,62 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
37,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
