PROFESIONÁLNÍ GIRLANDA IP44 ČERNÁ 17M + ZÁSUVKA - Záhradné svietidlá
Mil-376219 detail výrobku
|
Nabízená girlanda značky Eko-Light je produktem POLISH PRODUCTION o délce 17 metrů. Girlanda je vybavena celkem 15 světelnými body. Každý z nich má bakielitovou patici se závitem E27. Každý z nich je navíc vodotěsný. Za zmínku stojí, že girlanda je popsána stupněm krytí IP44. To znamená, že tento model je kromě vlhkosti chráněn také proti prachu. Věnec je vyroben z kvalitního plastu v univerzální černé barvě. Tento model má také zásuvku pro připojení další girlandy. Světelné zdroje nejsou součástí balení. Girlandu navrženou značkou Eko-Light lze díky její vysoké kvalitě zpracování a stupni ochrany snadno instalovat v zahradách, na terasách nebo v altánech. Takový věnec bude dokonalým doplňkem prostoru a jeho světlo jistě vytvoří dokonalou náladu při večerních večeřích a setkáních s přáteli. Věnec lze však snadno instalovat i v interiéru. Tento model se bude skvěle hodit například do místností ve skandinávském nebo loftovém stylu. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15 |
| Délka (mm) | 17 m |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,60 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
106,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
