Mil-378145 - GIRLAND 10 METRŮ S 10x1,5W FILAMENTNÍM SVĚTLEM
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,1 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 10 |
| Délka (mm) | 10 m |
| POWER | 150 W MAX |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 6ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,20 kg |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | EK230 - F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
27,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
