Mil-378142 - GIRLAND 10 METRŮ (bez žárovek)
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,70 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,81 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 10 |
| Délka (mm) | 10000 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| HMOTNOST BALENÍ | 15 kg |
| POWER | 150 W MAX |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 26.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 |
| VÝŠKA (mm) | 60 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8ks |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
17,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
