Mil-377803 - PRESTON BLACK/CHROME 5x mini stropní svítidlo GU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,9 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,1 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 5 |
| POWER | 5x mini GU10 |
| ŠÍŘKA (mm) | 640 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 69 |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 90 mm |
| barva | Černá / chrom |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| GWINT | mini GU10 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | PRESTON |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
75,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
