Nástěnné svítidlo PRESTON PINK/WHITE 1x mini GU10 - Stropné a nástenné
Mil-377815 detail výrobku
|
Řada PRESTON od společnosti MiLAGRO - vyberte si rozmanitost Svítidla řady PRESTON jsou klasické modely podávané v moderní podobě. Řada se skládá ze čtyř designů svítidel navržených v několika různých barevných provedeních: modré, růžové, černé a bílé. Poslední dvě jmenované varianty jsou k dispozici se zlatými nebo chromovanými detaily. Tato široká škála vám umožní sladit správný model se stylem místnosti. Modrá a růžová barva se hodí například do dětského pokoje, zatímco černá a bílá doplní pracovnu, ložnici nebo komerční prostory. Řada PRESTON se skládá z klasických bodových svítidel v podobě stropních svítidel se dvěma, třemi nebo pěti světelnými zdroji a doplňkového nástěnného svítidla. Jejich velkou výhodou jsou pohyblivé hlavy, díky nimž si můžete nastavit úhel světla podle svých potřeb a preferencí. Svítidla PRESTON - když design následuje kvalita |
|
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14 |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| POWER | 1x mini GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | 230V/50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 80 mm |
| Hloubka (mm) | 80 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| GWINT | mini GU10 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | PRESTON |
| barva | RŮŽOVÁ / BÍLÁ |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie 3-14 dni
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
