Mil-376219 - PROFESIONÁLNÍ GIRLANDA IP44 ČERNÁ 17M + ZÁSUVKA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 15 |
| Délka (mm) | 17 m |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,60 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
106,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
