Mil-376201 - PROFESIONÁLNÍ GIRLANDA IP44 ČERNÁ 17M + KONCOVÝ HÁČEK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| Délka (mm) | 17 m |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,60 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
101,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
