GTV-LP-VEN20W-10 - Stojacia lampa VENETO, IP20, max. 20 W, 3 x GU10, čierna
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Prohlášení o Shodě | Ano |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 20 |
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1540 mm |
| Priemer | 230 mm |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
60,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
