Azd-AZ4138 Noemie 3 (black) - Noemie black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 650 mm |
| Výška | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
109,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
