Noemie black - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4136 Noemie 1 (black) detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Supercena
34,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4137 Noemie 2 (black) detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 110 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 101 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4138 Noemie 3 (black) detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 650 mm |
| Výška | 110 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
109,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
