Tkl-3175 - Marco TKL 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Hledáte svítidla, která se hodí do podkrovních interiérů? Pak jste na ideálním místě! Modely z kolekce MARCO se jistě stanou hitem. Mají jeden, tři nebo šest světelných zdrojů. Jejich nejvýraznějším prvkem je průhledné tónované válcové stínidlo. Dodávají se v různých barvách. Můžete je libovolně kombinovat. Budou ladit s dekorativními i tradičními žárovkami. Svítidla z kolekce MARCO dodají vašemu interiéru originální a jedinečnou atmosféru. Svítidla MARCO se vyznačují minimalistickou, ale zároveň inovativní formou. . | |
| Farba | zlatá / hnedá / čierna / medová |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
