Kaa-K-4102 - Eden
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | modrá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 950 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | KAJA Alfred Olszewski |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 7-14 dní
Supercena
33,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
