Eden - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 950 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | KAJA Alfred Olszewski |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Kaa-K-4102 detail výrobku
| Farba | modrá |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 7-14 dní
Supercena
33,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Kaa-K-4104 detail výrobku
| Farba | ružová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Kaa-K-4100 detail výrobku
| Farba | šedá |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 7-14 dní
Supercena
33,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Kaa-K-4103 detail výrobku
| Farba | žltá |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Kaa-K-4101 detail výrobku
| Farba | ružová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
