Opple 2D - GR 10q V - Úsporné (žiarivkové) žiarovky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
předřadník - elektronický |
|
| Objímka | GR10q (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 230 V |
1. Fgr-2D/28W/2700 detail výrobku
|
světelný tok: 1650/1850 lm |
|
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 28 W |
| Šírka | 200x200 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A až B (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Fgr-2D/28W/4000 detail výrobku
|
světelný tok: 1650/1850 lm |
|
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | 28 W |
| Šírka | 200x200 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A až B (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Fgr-2D/38W/4000 detail výrobku
|
světelný tok: 1850/2280 lm |
|
| výkon | 38 W |
| Šírka | 200x200 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A až B (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
