Pendant lamp PASTELO 5P black - Kuchynské svietidlá
Sol-SL.1176 detail výrobku
| Svítidla PASTELO jsou synonymem moderního designu a všestranné funkčnosti. Tato stropní svítidla a nástěnné svícny vyjadřující minimalistický geometrický styl se snadno přizpůsobí moderním i klasickým interiérům. Řada PASTELO je neuvěřitelně rozmanitá, od závěsných svítidel v různých konfiguracích a až s pěti světelnými zdroji až po širokou škálu materiálů - beton, dřevo a chromovanou nebo pozinkovanou ocel. Takové množství možností umožňuje dokonalé přizpůsobení osvětlení individuálním potřebám. Díky své flexibilitě jsou svítidla PASTELO ideální pro různé prostory, ať už jako hlavní osvětlení v obývacím pokoji, nebo jako nenápadný čtecí koutek v ložnici. Jsou vyrobeny v Polsku z nejlepších materiálů, a zaručují tak kvalitu a trvanlivost po dlouhá léta. Vyberte si svítidla PASTELO a osvětlete svůj domov s elegancí! | |
| Farba | čierna |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 250 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 25 |
| Šířka (cm) | 25 |
| Výška (cm) | 110 |
| Čistá hmotnost (kg) | 2,9 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 3,8 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | svítí dolů |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 11458.33 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 5 (kulaté) |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
