Pendant lamp PASTELO 3L polished gold - Kuchynské svietidlá
Sol-SL.1196 detail výrobku
| Svítidla PASTELO jsou synonymem moderního designu a všestranné funkčnosti. Tato stropní svítidla a nástěnná svítidla vyjádřená v minimalistickém geometrickém stylu snadno zapadnou do moderních i klasických interiérů. Řada PASTELO je velmi rozmanitá, od závěsných svítidel v mnoha konfiguracích a až s pěti světelnými zdroji až po širokou škálu materiálů - beton, dřevo a ocel v chromovaném nebo pozinkovaném provedení. Toto množství možností umožňuje dokonale přizpůsobit osvětlení vašim individuálním potřebám. Svítidla PASTELO se díky své flexibilitě skvěle hodí do různých prostor, ať už jako hlavní osvětlení v obývacím pokoji, nebo jako nenápadný čtecí koutek v ložnici. Jsou vyrobeny v Polsku z nejlepších materiálů, což zaručuje kvalitu a dlouhou životnost po dlouhá léta. Vyberte si svítidla PASTELO, aby interiér vašeho domova zářil elegancí! | |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 50 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 30 |
| Šířka (cm) | 5 |
| Výška (cm) | 100 |
| Rozměr stínidla | 2,5/50 |
| Rozměry podhledu | 30/5/2 |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,4 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 1,53 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8 |
| Propojení | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | nastavení závěsu |
| Barva | Zlatý lesk |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 2250 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (bar) |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
77,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
