Pastelo black - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Sol-SL.0469 Pendant lamp PASTELO 1 black detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Dĺžka | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 25 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 228 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Supercena
25,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0470 Pendant lamp PASTELO 3 black detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 25 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 106 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Supercena
62,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0471 Pendant lamp PASTELO 3P black detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 79 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
67,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0472 Pendant lamp PASTELO 5 black detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 25 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
99,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
