PICNIC LED GRAPHITE 8177, 3000K, 155lm, 46°, 30 000h - Záhradné svietidlá
Tec-8177 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2,2 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 14 mm |
| Výška | 47 mm |
| Svetelný tok | 155 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | grafitová |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie 4-14 dní
173 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
