PROFILE FOCUS LED BL 3000K 7621 - Nowodvorski - hobby rada, jednofázová lišta
Tec-7621 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 14 mm |
| Výška | 9.5-11 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 297 ks, dodanie 4-14 dní
85,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
