MAHE LED BLACK 8398, 3000K, 168lm, 46°, 25 000h - Záhradné svietidlá
Tec-8398 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2,2 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 10.00 mm |
| Výška | 37.00 mm |
| Svetelný tok | 168 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | integrované LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 4-14 dní
147 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
