Spark DIMM chrome - Krištáľové svietidlá
|
Spark DIMM cheome sú závesné svietidlá vyrobené z hliníka a krištáľu. Chrómovú farbu základne dopĺňa číra farba stítidla. Po rozsvietení sa svietidlo krásne třpití. Svietidlá svietia teplou bielou farbou a sú stmievateľné. |
|
| Farba | chróm-lesklý / číra |
| Materiál | hliník / krištáľ |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ5789 NOVINKA detail výrobku
| výkon | LED 30 W |
| Výška | 600-1500 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 2560 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ5791 NOVINKA detail výrobku
| výkon | LED 72 W |
| Výška | 600-1500 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ5793 NOVINKA detail výrobku
| výkon | LED 120 W |
| Výška | 800-1800 mm |
| Priemer | 600,800 mm |
| Svetelný tok | 6160 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ5795 NOVINKA detail výrobku
| výkon | LED 144 W |
| Výška | 800-1800 mm |
| Priemer | 600,800 mm |
| Svetelný tok | 7840 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
