Florence LED AZZ - Krištáľové svietidlá
|
Moderní křišťálová svítidla Florence LED jsou vyrobena z hliníku a křišťálu ve zlaté a čiré barvě. LED zdroj svítidla je zabudovaný a není možné ho měnit. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, kuchyní a jídelen, ale také předsíní. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | hliník / krištáľ |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ6187 NOVINKA detail výrobku
|
Toto svietidlo je stmievateľné 3 krokovým stmievačom. |
|
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 36 W |
| Dĺžka | 940 mm |
| Výška | 600-1500 mm |
| Svetelný tok | 2880 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ6479 NOVINKA detail výrobku
|
Toto svietidlo je stmievateľné 3 krokovým stmievačom. |
|
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 36 W |
| Dĺžka | 940 mm |
| Výška | 600-1500 mm |
| Svetelný tok | 2880 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ6188 NOVINKA detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 10 W |
| Výška | 405 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ6480 NOVINKA detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 10 W |
| Výška | 405 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
