Maurec - Záhradné svietidlá
Rab-75081 detail výrobku
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Lautrec s moderním, čistým designem a plochým provedením diskrétně přiléhá ke stropu. Jeho antracitově zbarvené tělo z odolného plastu doplňuje bílý plastový difuzor, který rovnoměrně rozptyluje světlo a snižuje oslnění. Vestavěné LED osvětlení zajišťuje energeticky úsporný provoz, přičemž teplota barvy světla je snadno nastavitelná pomocí nástěnného vypínače, takže ji můžete přizpůsobit denní době nebo požadované atmosféře. Díky krytí IP44 je svítidlo spolehlivou volbou pro vstupní prostory, zastřešené terasy, balkony nebo garáže. Kulatý stropní model se snadnou montáží a univerzálním stylem se hodí téměř ke každé fasádě a představuje praktické, nenáročné řešení pro venkovní osvětlení. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000, 4000, 6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 290.0 mm |
| Svetelný tok | 1575 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
