Maurec - Záhradné svietidlá
Rab-75080 detail výrobku
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Lautrec nabízí spolehlivé osvětlení v moderním, čistém designu – ideální pro vstupní prostory, zastřešené terasy nebo balkony. Hnědé plastové tělo doplňuje bílý plastový difuzor, který zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla. Vestavěná LED technologie zaručuje úsporný a pohodlný provoz, přičemž teplota barvy světla je nastavitelná pomocí nástěnného vypínače – snadno tak přizpůsobíte atmosféru osvětlení denní době nebo aktuální činnosti. Díky odolnosti proti stříkající vodě je lampa vhodná pro venkovní použití, její nenápadný, plochý tvar se navíc elegantně hodí ke většině stropních ploch. Výborná volba pro ty, kdo hledají praktické a moderní řešení venkovního stropního osvětlení. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000, 4000, 6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 290.0 mm |
| Svetelný tok | 1540 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
