Shaun Plus - Záhradné svietidlá
Rab-75072 detail výrobku
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus se svým čistým, moderním designem a nízkým, plochým provedením snadno zapadne na téměř jakoukoli fasádu. Bílé plastové tělo doplňuje opálově bílý difuzor, který zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Vestavěný LED světelný zdroj je energeticky úsporný a ihned po zapnutí poskytuje plný výkon s přirozeným světlem vhodným pro každodenní použití. Díky odolnému provedení, které odolává stříkající vodě, je ideální volbou pro osvětlení vstupních prostor, zastřešených teras nebo balkonů, ale skvěle poslouží také v mezipatře nebo předsíni. Snadno se čistí a jednoduše instaluje, což z něj činí praktické a spolehlivé stropní svítidlo pro venkovní použití. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 220.0 mm |
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
